menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


November Quick detailer

November

NOVEMBER je rychlý a jednoduchý způsob, jak rozzářit a ochránit jakýkoliv lak, chrom, gumové boční lišty a ozdobné díly. Vytváří hluboký lesk, zkrášluje lak a zároveň chrání před poškozením vlivem slunečního záření a okolního prostředí. Vrstva je odolná a odpuzuje vodu. Přípravek nezanechává bílé stopy. Výjimečné výsledky lze dosáhnout i na matných lacích. Kompatibilní s již aplikovanými vrstvami vosků, sealantů a nanotechnologických úprav. Dobře protřepejte a nanášejte přímo na ošetřovaný povrch. Poté použijte dvě čisté mikrovláknové utěrky. Doporučujeme aplikovat na chladné povrchy.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70433

láhev

250 ml

6

70812

kanystr

5 000 ml

2

X