menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Delta Ochrana na plasty, gumu a vinyl

Delta

DELTA je profesionální přípravek na ochranu interiérových plastů automobilů. Tento přípravek na bázi vody, bez rozpouštědel, má dlouhodobý účinek a povrch díky němu už nebude lepkavý na dotek. Vytváří vrstvu chránící proti vyblednutí a skvrnám způsobeným UV paprsky na všech interiérových součástech, jako jsou palubní desky, konzole, dveřní panely, vinylové, gumové a plastové obložení a veškeré vinylové interiérové součásti vozu. Použít jej lze i na vnějšek vozu k ochraně nárazníků či pneumatik. Má příjemnou vůni. Přípravek dobře protřepejte a stříkejte přímo na povrchy nebo na mikrovláknovou utěrku. Pokud si přejete menší lesk, produkt můžete zředit. Chcete-li větší lesk, naneste druhou vrstvu.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml

Ks

70202

láhev

500 ml

6

X