menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Uniform Odstraňovač hmyzu

Uniform

UNIFORM je rychle působící čisticí prostředek na odstranění hmyzu z karoserie, plastů, masek chladičů, světel a oken. Používá se také k čištění mastnot a smogových usazenin na vozidlech. Díky zvláštnímu složení je zcela šetrný k dílům. Neovlivní funkci žádných povlaků, sealantů ani vosků. Výrobek nanášejte na suché povrchy, počkejte několik minut a poté opláchněte. V případě potřeby použijte mikrovláknovou rukavici. Nenechte produkt zaschnout na karoserii. Použijte na chladný povrch nevystavený přímému slunečnímu záření.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70145

láhev

500 ml

6

70827

kanystr

5 000 ml

2

X