menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Romeo Ochrana a renovace pneumatik

Romeo

ROMEO je produkt speciálně navržený pro ošetřování pneumatik a plastů. Obnovuje barvu, dodává pneumatikám pružnost, aby nevznikaly skvrny a praskliny, a chrání proti UV paprskům.

Zaručuje dlouhodobou odolnou ochranu. Jedním nanesením získáte přirozený saténový vzhled a aplikací několika vrstev bohatý vysoký lesk. Má příjemnou vůni.

Před použitím se ujistěte, že jsou pneumatiky čisté. Přípravek ROMEO nanášejte houbou nebo aplikátorem. Rovnoměrně jej rozetřete na dílech a případné přebytečné množství setřete. Nechte uschnout. Před nanesením další vrstvy vyčkejte na úplné zaschnutí.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70421

láhev

250 ml

6

70423

kanystr

5 000 ml

2

X