menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


XRAY Příprava povrchu před ochranným povlakem

XRAY

XRAY je silný čisticí prostředek na odstraňování olejů a vosků. Je speciálně vyvinutý pro odstraňování mastných zbytků po leštění. Slouží také pro kontrolu po opravách vad. Nezbytný pro konečnou přípravu povrchů před povlakováním. Přípravek nanášejte na čistou mikrovláknovou utěrku a aplikujte na povrch rovnými pohyby. Poté otřete suchou mikrovláknovou utěrkou. Používejte vždy na chladný povrch nevystavený přímému slunečnímu záření.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml

Ks

70820

kanystr

5 000 ml

2

X