menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


MIKE Multifunkční čistič

MIKE

MIKE je profesionální koncentrovaný alkalický detergent, který je navržen tak, aby umožňoval řešení celé řady problémů, jako je mastnota a těžké nečistoty živočišného i rostlinného původu. Vynikající na povrchy, jako jsou kola z lehkých slitin, motor a podvozek, ale také se doporučuje pro čištění a odstraňování silných nečistot z textilu. Je také účinný a univerzální pro čištění plachet, plastových laminátů, nerezové oceli a všech omyvatelných povrchů. Snadné a rychlé opláchnutí.

MIKE je vysoce koncentrovaný výkonný čisticí prostředek, který lze ředit tak, aby splňoval požadavky na konkrétní práci.

 

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70925

láhev

500 ml

6

70933

kanystr

5 000 ml

2

X