menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Foxtrot Ochrana laku (paint sealant)

Foxtrot

FOXTROT je přípravek určený k ochraně lakovaných povrchů vašeho vozidla před nečistotami na silnici a smogem. Díky svému pokročilému složení chrání a tvoří vysoce hydrofobní bariéru po celou dobu, která dodává brilantní lesk a hedvábný povrch. Foxtrot nabízí neuvěřitelnou jednoduchost použití a poskytuje až 6 měsíců trvající ochranu a krásný vzhled. Tento jedinečný vzorec složení byl studován v naší laboratoři a odzkoušen několika profesionálními detailery. Nejlepších výsledků dosáhnete tím, že povrch nejprve omyjete a dekontaminujete, případně přeleštěte alespoň ručně. Naneste mikrovláknovým aplikátorem. Rozetře se na malé plochy (40 x 40 cm) přímými pohyby a vyčkejte několik sekund. Poté vyleštěte čistým hadříkem z mikrovlákna. Nepoužívejte Foxtrot na teplé povrchy a přímo pod sluncem.

 

Balení:

Pol.

Nádoba

ml

Ks

70250

láhev

250 ml

6

X