menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


India Odstraňovač polétavé rzi

India

INDIA je perfektní řešení pro odstranění kontaminace železnými kovy z vnějších povrchů vašeho vozidla. Díky speciálnímu složení produkt mění barvu, když začne působit na nečistoty. Lze jej zcela bezpečně použít na laky, kola, plasty a sklo. Je nezbytný pro chemickou dekontaminaci ráfků a karoserie. Přípravek nanášejte na chladné a suché povrchy po důkladném předmytí. Výrobek začíná působit na nečistoty, jakmile pěna změní barvu na červenou. Nechte jej působit 3–5 minut. Oplachujte silným proudem vody. Po dekontaminaci povrch důkladně omyjte a pokračujte dalšími kroky detailingu, jako je CLAY, leštěnka, vosk nebo sealant. Použijte na chladný povrch nevystavený přímému slunečnímu záření.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70546

láhev

500 ml

6

70872

kanystr

5 000 ml

2

 

X