menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Oscar Ochranný šampon

Oscar

OSCAR je neutrální ochranný šampon nové generace, který umožňuje mytí a ochranu současně. Může být použit k ochraně karoserie před povětrnostními vlivy, smogem a jiné kontaminaci díky ochranné a hydrofobní síle, která snižuje potřebu častého mytí v intervalech až 3 měsíců. Může být použit jako údržba na dříve aplikovaný vosk, nebo ochrannou vrstvu pro obnovení jejich účinnosti. Zředit lze v poměru od 1:20 do 1:40 v závislosti na stupni znečištění. Aplikuje se jako normální šampon s rukavicí, poté se povrch opláchne. Dopřejte si mytí s ochranou v jednom kroku. Nepoužívejte na teplý povrch a přímo pod sluncem.

 

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70645

láhev

500 ml

6

70648

kanystr

5 000 ml

2

X