menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Charlie Odstraňovač skvrn vodního kamene

Charlie

CHARLIE je jemný produkt na bázi kyseliny určený k rozkladu vodních minerálů a jiných nečistot, zanechávající hladký povrch. Odstraňuje suché minerální usazeniny od kyselého deště, zahradních postřikovačů, nesprávného způsobu sušení na laku, sklech a plastových dílech. Produkt lze použít jako šampón zředěný v poměru 1:60 nebo pro předmytí v poměru 1:10. Nenechte produkt zaschnout. Použijte na chladný povrch nevystavený přímému slunečnímu záření.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70333

láhev

500 ml

6

70894

kanystr

5 000 ml

2

X