menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Golf Čistič interiéru - ALL IN ONE

Golf

GOLF je univerzální probiotický čistič pro všechny interiérové povrchy. Přípravek lze bezpečně použít na všechny povrchy včetně těch nejchoulostivějších dílů, má vynikající čisticí schopnosti a zanechává perfektní povrch. Díky své jedinečné technologii čistí a odstraňuje zápachy. Povrchy poté voní čistě a svěže. Dezinfikuje a zabraňuje tvorbě nepříjemných pachů.

Použití: Nastříkejte přímo na povrch nebo na mikrovláknovou utěrku a čistěte. Nenechte přípravek zaschnout.


Poměr ředění: Od koncentrovaného po zředěný
Extrémní znečištění: koncentrovaný
Silné znečištění 1: 5
Mírné znečištění 1 : 10
Pravidelné používání 1: 15
Pro udržování 1 : 20

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70150

láhev

500 ml

6

70853

kanystr

5 000 ml

2

X