menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Sierra Ochrana koženého povrchu

Sierra

SIERRA je dokonalý produkt, který pomocí jednoduché akce konzervuje a chrání jakýkoli druh kůže. Aplikace vytváří dlouhodobou ochrannou hydrofobní bariéru, která chrání kůži před opotřebením, oděrem, odbarvením, přenosem barvy z oděvů, mastnotou, UV paprsky atd. Používejte na čisté povrchy (povrchy čistěte produktem TANGO - čistič kůže). Čistou a suchou utěrkou z mikrovlákna rozložte rovnoměrně na části a nechte zaschnout. Přebytečný produkt odstraňte hadříkem z mikrovlákna.

 

Balení:

Pol.

Nádoba

ml

Ks

70299

láhev

250 ml

6

X