menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Tango Čistič kůže

Tango

TANGO je revoluční výrobek na bezpečné odstraňování nečistot a skvrn z kožených povrchů. Obnovte veškeré kožené součásti, jako jsou sedačky, volanty, vložky, hlavice řadicí páky a jiné. Přípravek obnovuje přirozenou krásu i u velmi staré a znečištěné kůže. Účinný na všech barvách. Výrobek nelze použít na semiš, nubuk a anilinovou kůži. Pěnový aplikátor. Před použitím řádně protřepejte. Nanášejte na povrch a setřete měkkou a čistou utěrkou. Nastříkejte pěnu na houbu nebo čistou utěrku a rovnoměrně rozetřete po povrchu. Poté povrch setřete druhou, čistou mikrovláknovou utěrkou.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70209

láhev

250 ml

6

70818

kanystr

5 000 ml

2

X