menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Echo Pěnový čistič čalounění a koberců

Echo

ECHO je vysoce účinný prostředek na rychlé a hluboké čištění textilů, koberců, tkanin a čalounění. Bohatá suchá pěna proniká hluboko do tkanin a vytlačuje na povrch nečistoty, které po uschnutí můžete odstranit kartáčem nebo mikrovláknovou utěrkou. Před použitím řádně protřepejte. Produkt stříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti cca 20 cm a pokryjte pěnou všechny čištěné oblasti. Kartáčujte v několika směrech. Před kartáčováním nechte zaschnout nebo použijte mikrovláknovou utěrku.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml

Ks

70101

sprej

400 ml

6

X