menu
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Auto detailing

DETAILING je snaha o zdokonalení detailu.

Termín se konkrétně vztahuje na sadu mycích, lešticích a ochranných technik šetrně prováděných na vnějším povrchu i interiéru vozu za použití nástrojů a produktů, které se nepoužívají při běžném mytí aut.

Společnost SYNT CHEMICAL, založená v 70. letech s vášní pro čištění automobilů, chtěla vyvinout novou specifickou řadu pro profesionály auto detailingu. Naše řada pro auto detailing se zrodila z vášně pro údržbu a čištění aut a byla vyvinuta díky spolupráci s prestižními odborníky v oblasti auto detailingu, se kterými jsme studovali, vypracovávali, vyvíjeli, zkoušeli a vytvářeli nové produkty. Celá řada je zaměřena na extrémní kvalitu, která je výsledkem kompetence naší laboratoře, ale především odborníka, který za pomoci těchto produktů každý den čelí různým náročným výzvám.

Tedy kvalita S ODBORNÍKEM PRO ODBORNÍKA.

Katalog produktů

Kontakt

Kontakt

Stanislav Kotlár

  • +420 412 333 664
  • +420 603 475 167

Kde nás najdete?

  • Národní 1863
    40747 Varnsdorf

Napište nám


Lambda Čistič oken

Lambda

LAMBDA je přípravek na čištění oken automobilů nezanechávající stopy. Tento rychle působící výkonný profesionální čistič lze použít na různé povrchy, včetně chromu, hliníku, zrcátek či dotykových obrazovek, a odstranit tak i ty nejodolnější mastnoty a nečistoty (šmouhy, usazeniny z kouře, hmyz, prach atd.). Neobsahuje čpavek a lze jej tak bezpečně použít i na průhledné plastové povrchy motocyklů, skútrů, člunů a obytných vozů. Má příjemnou vůni. Nanášejte na povrchy ze vzdálenosti 15–20 cm a čistěte mikrovláknovou utěrkou.

Balení:

Pol.

Nádoba

ml/kg

Ks

70634

láhev

500 ml

6

70866

kanystr

5 000 ml

2

X